• img03.jpg
 • httphotos.gif
 • img00.jpg
 • img02.jpg
 • img01.jpg
 • img04.jpg

    
Pytania PDF Drukuj Email
 1. Czy w klubie zajęcia prowadzą wykwalifikowani instruktorzy?
  TAK. Wszyscy nasi instruktorzy posiadają uprawnienia państwowe do prowadzenia tego typu zajęć.

 2. Mam 50 lat czy mogę sie zapisać?
  ZAPRASZAMY Cię na zajęcia. Ćwiczą u nas osoby w różnym wieku i dzięki naszemu zaangażowaniu odnoszą swoje małe sukcesy stale podnosząc swoją sprawność fizyczną. Zapraszamy osoby w wieku od lat 7 do 107 ;-) i więcej jak komuś zdrowie dopisuje i lekarz pozwoli...

 3. Jest tyle klubów na rynku - dlaczego miałbym Was wybrać?
  Masz oczywiste prawo wyboru klubu i trenera, tylko po co szukać skoro u nas znajdziesz to czego szukasz. Mamy kilku instruktorów, odnowione dojo, matę, miłą atmosferę, wieloletnie doświadczenie...

 4. Chciałabym zapisać dziecko na zajęcia - czy te sztuki walki są bezpieczne?
  Na pewno nie są bardziej niebezpieczne niż jazda na rowerze, a na pewno specjalnie dobrane zajęcia i zestawy ćwiczeń dla dzieci zadbają o jego harmonijny rozwój. Zajęcia ponadto prowadzone są na macie, która doskonale amortyzuje upadki.

 5. Boję sie o swoje dziecko czy mogę się przypatrywać zajęciom?
  TAK. Mamy nawet specjalną ławeczkę dla rodziców i cieszy nas ich troska.

 6. Mam pytanie,mój syn skończył 7 lat i chciałby uczęszczać na treningi,sama chodziłam w swoim życiu na shotokan i chciałabym, aby mój syn tez polubił ten sport,stąd te pytanie: czy uczęszczają 7-latkowie na treningi?
  TAK uczęszczają. Mamy liczną grupę dziecięcą. Zapraszamy dzieci od 7 roku życia. Ponadto MAMĘ zapraszamy na zajęcia dla dorosłych;-). Szczegóły w działach: zapisy i grafik.

 7. Czy jeśli chcę kogoś przewrócić to czy przeszkodą w tym może być jego waga?
  Zgodnie z zasadami fizyki jego waga może być całkiem użyteczna. Duża masa plus duża prędkość to duży pęd, a to może nam dać ładny rzut. Ps. mam nadzieję, że pytanie to dotyczy ewentualnego agresora, a nie niewinnego kolegi?

 8. Czy po ukończeniu aikido z wysokim stopniem można rozpocząć tworzenie własnej sztuki samoobrony?
  Zadałeś proste a zarazem bardzo trudne pytanie. Myślę, że przyjdzie czas, że sam znajdziesz odpowiedz. Pamiętaj każdy wybiera sam swoją drogę w życiu, a nawet jak sie uczysz czegoś nowego np. dowolnej techniki w aikido, w jujitsu, taekwondo i innych sztukach walki to po jej perfekcyjnym opanowaniu technika ta staje się Twoją własną techniką i to jest podwalina własnego stylu walki. Zauważ, że każdy z nas ma inne warunki fizyczne (jeden jest większy, inny mniejszy itp), więc teoretycznie ta sama technika wymaga od różnych osób różnych umiejętności...

 9. Jestem kobietą i interesują mnie typowe zajęcia samoobrony. Czy takie przewidujecie?
  TAK. Zajęcia takie są w przygotowaniu i będzie stosowna informacja na ten temat na naszej stronie internetowej.

 10. Jestem studentem. Czy jak się zapiszę na zajęcia to wystawicie mi zaświadczenie na uczelnię?
  TAK. Wystawimy i dzięki temu otrzymasz zaliczenie WF-u (jeśli uczelnia uznaje zajęcia pozauczelniane). Tylko oczywiście trzeba regularnie uczęszczać na zajęcia ;-)

 11. Jak Wy to robicie?
  Nie bardzo wiem co autor pytania miał na myśli? Ale jeśli chodzi o naszą pasję sportami walki i umiejętności to odpowiadam: dużo pracy, dużo chęci, dużo samozaparcia, dużo radości, troszkę talentu ...i ogromne serce do nauczania.

 12. Mam 14 lat i dosyć drobną budowe ciała, ale ostatnio zacząłem chodzić na siłownię i chciałbym też zapisać się na sztukę walki. W przeciągu jakiego czasu od rozpoczęcia nauki sztuki walki będe w stanie obronić się przed potencjalnym napastnikiem?
  Wszystko zależy od Ciebie. Żeby zrozumieć o czym piszę zapraszam do przeczytania artykułu (kliknij tutaj).

 13. Mam nadwagę hormonalną. Czy aikido może mi pomóc w zrzuceniu nadmiaru kilogramów, skoro nie pomaga ani dieta, ani np. jazda na rowerze?
  Na pewno będzie jednym z kilku elementów w uzyskania oczekiwanego rezultatu - zresztą jak każda regularna aktywność fizyczna. Musisz regularnie ćwiczyć i konsultować się z lekarzem. Odpowiednie odżywianie też będzie ważne. My ze swojej strony będziemy służyć pomocą na zajęciach.
 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: ThemZa movies affordable reseller hosting Valid XHTML and CSS.