Dlaczego my?

Dlaczego warto wybrać Centrum Sztuk Walki w Częstochowie?
Doświadczenie

W Centrum Sztuk Walki znajdziesz wyłącznie doświadczonych instruktorów, którzy od wielu lat prowadzą zajęcia z poszczególnych dyscyplin. Jako pasjonaci sportu, na każdym kroku doskonalimy swoje umiejętności i przekazujemy je naszym podopiecznym. Przestrzegamy zasad rządzących azjatyckimi sztukami walki i uważnie śledzimy sportowe nowości, aby zagwarantować Ci najwyższy poziom treningu.

Zaangażowanie

Dla nas każdy uczestnik jest najważniejszy na świecie. Uważnie przysłuchujemy się opiniom naszych podopiecznych. Chcemy być dla Ciebie nie tylko nauczycielami, ale także osobami, które będą Cię wspierać w drodze do celu. Śmiało możesz podzielić się z nami swoimi obawami albo powiedzieć, co sprawia Ci trudność podczas treningu. Gwarantujemy Ci, że wspólnie znajdziemy najlepsze rozwiązanie!

Różnorodność

Chcesz nauczyć się technik skutecznej samoobrony? A może zależy Ci na osiągnięciu balansu ciała i umysłu? W Centrum Sztuk Walki w Częstochowie znajdziesz szeroką ofertę zajęć. Dzięki temu dostosujesz je do swoich oczekiwań. A jeśli stwierdzisz, że wybrana dyscyplina nie jest stworzona dla Ciebie, zawsze będziesz mógł ją zmienić – nawet w ramach jednego karnetu.

Poziomy

Bez względu na to, czy chcesz szlifować swoje umiejętności, czy stawiasz pierwsze kroki w sztukach walki, u nas jesteś zawsze mile widziany. Nie wiesz zbyt wiele o aikido, jujitsu czy taekwondo? Nie szkodzi! Jesteśmy po to, aby przybliżyć Ci jej zasady i udowodnić, że nawet początkujący uczestnik zajęć ze sztuk walki jest mistrzem. Chociaż pewnie o tym nie wie, dopóki nie przestąpi progu naszej sali treningowej.

Szacunek

To właśnie on jest jedną z najważniejszych wartości rządzących światem azjatyckich sztuk walki. Dbamy o to, aby uczestnicy odnosili się do siebie w przyjazny sposób. Dzięki temu, w naszych salach treningowych panuje miła atmosfera. Ty zaś możesz poczuć się komfortowo i zrzucić niepotrzebne napięcie. Chcemy, aby nawet początkujący uczestnicy czuli się, jakby znali nas od wielu lat.

Bezpieczeństwo

Trenując sztuki walki, nie można o nim zapominać. Dzięki wykwalifikowanym instruktorom ryzyko kontuzji zostaje ograniczone do minimum. Jednocześnie zależy nam na tym, aby wypracować w każdym z naszych podopiecznych wysoki poziom wytrzymałości. Zdolność ta doskonale przekłada się na umiejętności, z których korzystasz w codziennym życiu – determinacji w realizacji celów i radzenia sobie z sytuacjami stresowymi.

Pozytywne emocje

Twój komfort podczas treningu jest dla nas najważniejszy. Przychodząc do nas, masz pewność, że poczujesz się, jak wśród dobrych znajomych. Dbamy o to, aby w czasie zajęć panowała miła atmosfera. Zależy nam też na pozytywnych relacjach między instruktorami, a uczestnikami treningów. Dlaczego? Po pierwsze jest to ważne z puntu widzenia motywacji. Po drugie, czas spędzony u nas jest Twoim czasem, który masz tylko dla siebie. To właśnie wtedy możesz zrelaksować się po ciężkim dniu i spotkać z ciekawymi ludźmi.

Godziny

Szanujemy Twój czas i wiemy, że nie masz go zbyt wiele. Wiemy też, jak ciężko jest znaleźć w ciągu dnia kilka chwil dla siebie. Z tego względu nasze treningi odbywają się w godzinach popołudniowych i przedwieczornych. Tak, abyś mógł zrelaksować się po ciężkim dniu i zrobić coś dla siebie.

Miejsce

Centrum Sztuk Walki w Częstochowie znajduje się w niewielkiej odległości od ścisłego centrum miasta. Znajdziesz nas bez problemu. Podróżujesz samochodem? A zatem możesz liczyć na bezpłatny parking przy budynku. Mamy także dobrą informację dla osób korzystających z komunikacji miejskiej! Jeżeli wybierasz właśnie ten środek transportu, możesz do nas dojechać autobusami lub tramwajem. Znajdujemy się niedaleko przystanku!