Zadzwoń do nas
509186253
Niepodległości 11, Częstochowa

Centrum Sztuk Walki

NASZA FILOZOFIA

Jaka jest nasza filozofia? To proste: jesteśmy tu dla Ciebie. Chcemy pokazać Ci, że aktywność fizyczna może być nie tylko pożyteczna, ale także przyjemna. Chcemy, aby uczestnictwo w naszych zajęciach przełożyło się na Twoje umiejętności w codziennym życiu – asertywność, pewność siebie i wytrwałość w realizowaniu zamierzonych celów. Dokładamy wszelkich starań, aby treningi w Centrum Sztuk Walki w Częstochowie stały się receptą na codzienną walkę ze stresem, pozwoliły Ci zrelaksować umysł i ciało oraz dostarczały pozytywnej energii.

Japońskie sztuki walki są dla mnie sposobem na życie. Jako doświadczony trener każdego dnia widzę, jak bardzo zmienia się charakter uczestników moich zajęć. Stają się pewniejsi siebie, pokonują własne lęki i ograniczenia, są szczęśliwymi ludźmi.

Lepiej rozumieją otaczający ich świat, a problemy, które dotychczas wydawały się nie do pokonania, stają się o wiele łatwiejsze do rozwiązania. Cieszą się też lepszą kondycją fizyczną, co z kolei przekłada się na zdrowie. Wyzbywając się negatywnych emocji, stają się zrelaksowani i pozytywnie nastawieni do świata. Jednym słowem mają w garści to, czego najbardziej potrzeba, aby osiągnąć sukces na każdej płaszczyźnie życia.

Rafał Pęczek Egzaminator Polskiej Federacji Aikido, członek Rady Technicznej Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Aikido, 4 dan Aikido, instruktor samoobrony i krav maga

Nabór na zajęcia trwa!

Centrum Sztuk Walki okiem uczestników treningów

Serdecznie polecamy Centrum Sztuk Walki w Częstochowie. Rodzice zadowoleni i dziecko zadowolone. Fantastyczni instruktorzy – cierpliwi, wyrozumiali i z doskonałym podejściem do dzieci. Potrafią ośmielić nawet największego nieśmiałka.

 

Agnieszka Słowik

Od kilku miesięcy chodzę na zajęcia do Centrum Sztuk Walki w Częstochowie. Początkowo ćwiczyłam samoobronę. I chociaż myślałam, że moja przygoda ze sztukami walki skończy się po kilku zajęciach, kiedy opanuję podstawy samoobrony, to na treningi chodzę do dziś. Zamieniłam jedynie samoobronę na jogę 🙂

 

Ewa Michalak

Mój syn koniecznie chciał zapisać się na jakieś sztuki walki. Po przejrzeniu wielu ofert w okolicy zdecydowaliśmy się na Centrum Sztuk Walki. Przyszliśmy, obejrzeliśmy od środka jak wyglądają zajęcia i… zostaliśmy. On z powodzeniem trenuje aikido, a ja nieoczekiwanie sprawdzam swoje siły na zajęciach z krav magi.

Magda Szczęsna

Może nie znajdziecie tu wszystkich sztuk walki, ale na pewno znajdziecie coś dla siebie. A jak już znajdziecie to możecie być pewni, że będzie to świetna inwestycja w siebie. Jestem tego doskonałym przykładem, bo mimo sześćdziesiątki na karku moje ciało i duch dziękują mi lepszą formą. Ja zaś chciałbym podziękować mojemu instruktorowi, Panu Rafałowi, który przekonał mnie i udowodnił, że w każdym wieku i bez kompleksów można zacząć przygodę z dyscyplinami walki.

Tadeusz Zieliński

Przerabiałem wiele podejść do nauki karate i dopiero z trenerami w CSW wskoczyłem na właściwy tor. Wystarczyło dobre podejście i odpowiednie przygotowanie do tematu. Jeśli ktoś chce szybko ogarnąć podstawy karate to niech uda się na Niepodległości w Częstochowie. Efekty da się zobaczyć już po kilku treningach.

Igor Szałek

Poznajmy się

Nasi trenerzy

Rafał Pęczek

Założyciel Centrum Sztuk Walki. 4 dan Aikido Aikikai. Egzaminator Polskiej Federacji Aikido. Instruktor Krav Maga, samoobrony i walki mieczem.

Piotr Garczarek

Założyciel CSW. Entuzjasta wschodnich sztuk walki. Trener Aikido – 3 dan, samoobrony dla kobiet oraz Krav Magi.

Gracjan Filak

Gracjan Filak

Trener

Doświadczony trener Krav Magi. Miłośnik wszelkich metod samoobrony.

Jadwiga Waligóra

Doświadczona instruktorka jogi i pilates. Ciepła, cierpliwa i pokładająca ogromną wiarę w ludzi.

kup karnet:

Pierwsza lekcja GRATIS!

Koszulka z logo CSW na przodzie

0002
65.00zł
Dostępny
1
Szczegóły produktu
Zapisz ten produkt na później